BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Kas prakalbins katiną (tęsinys)

Pirmas skyrius (tęsinys)

Gimtadienio organizatorė Lina, kuriai už šventę buvo pažadėta tiek, kiek ji uždirba per pusę metų, nėrėsi iš kailio. Ji buvo pasiruošusi įveikti bet kokias kliūtis, kad tik įrodytų esanti geriausia. Be to, tai bus nemokama reklama, apie kokią anksčiau ji tik pasvajodavo. Jeigu Linos darbas patenkins išskirtinį Šilkinienės skonį, tai niekada neskurs nei jos būsimi vaikai, nei anūkai. Verslo sėkmė garantuota.

Nors keletas aukščiausio rango svečių ir leido sau vėluoti, visi kiti susirinkusieji nenuobodžiavo. Kiekvieną svečią, vos atvykusį, pasitiko padavėjos, pasipuošusios ypatingai modernizuotais lietuvaičių rūbais. Visos merginos buvo atrinktos pačios Linos, dailios ir tikros gražuolės. Visos žinojo, kokius pinigus uždirbs per naktį, tad buvo pasiruošusios tenkinti bet kokį svečio norą, kad patį keisčiausią. Geriausi barmenai demonstravo savo aukščiausią aptarnavimo lygį. Net dešimt jų sutiko padirbėti ponams, nes Lina suviliojo juos pinigais. Žinoma, tik jos dėka buvo išreikalautos tokios sumos, nes ponia Edita norėjo tik viso, kas geriausia. Na, ką ne ką, bet įtikinėti tai Lina mokėjo.

Iš šokių salės sklido gyva muzika. Šeimininkės užgaida buvo, kad per gimtadienį grotų šiuo metu pati populiariausia grupė. Linai tai kainavo daug sveikatos ir išradingumo, kol ji prikalbino vaikinus. Pinigai, žinoma, vėl suvaidino lemiamą vaidmenį. Tačiau repertuaras, kada ir kokią dainą jie turėjo groti, buvo labai griežtai suderintas su vakaro šeimininke.

Šventės pradžia buvo daug žadanti. Visi svečiai tik ir aikčiojo žavėdamiesi originaliu dekoravimu, nenusakoma gyvų gėlių gausa ir įvairove. Vieni tai darė nuoširdžiai, kiti su paslėptu pavydu, kaip ir įprasta tarp turtuolių. Tačiau apie tai, kad vakaro kaltininkė atrodė stulbinančiai, niekam nereikėjo meluoti.  Editai Šilkinienei - trisdešimt. Atrodė ji bent dešimt metų jaunesnė, na o pinigai, žinoma, tik padėjo tą jaunatviškumą puoselėti. Jos kaklą puošė vyro dovanotas deimantų vėrinys. Dabar visiems svečiams tik ir rūpėjo sužinoti, kiek tokia dovana kainavo.

Pagaliau buvo paskelbta oficiali puotos pradžia.

Iki rytojaus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)