BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas


Šunografija

Kaip buvau pažadėjusi, šiandien jūs susipažinsite su mano geriausiu draugu JD. Bet tai bus kiek neįprastas supažindinimo būdas, nes JD apie save papasakos pats. Čia ištrauka iš jo Šunografijos.

Labas mielieji. Pagaliau nusprendžiau papasakoti pasauliui savo gyvenimo istoriją. Esu šuo vardu Džekas Danielius. Veislė buldogas. Kodėl Džekas? Nežinau, bet pats tokio vardo nebūčiau pasirinkęs. Kaip supratote, manęs niekas neatsiklausė. Tikriausiai spėliojate, kodėl noriu papasakoti apie savo gyvenimą? Ne, nieko tokio svarbaus jame dar neįvyko, įprasta šuniška kasdienybė. Bet žmonės nuolat savo autobiografijas rašo, tai aš, kaip geriausias žmogaus draugas, pavadinau savo istoriją šunografija. Mes, šunys, juk turime savo jausmus ir poreikius, savo nuomonę ir požiūrį.

Esu dar jaunas ir stiprus šuo. Turiu visas keturias kojas ir dvi ausis, klausa gera, regėjimas- kaip erelio. Uosle taip pat nesiskundžiu - niekas manęs neapgaus, kai šeimininkė gamina mano mėgstamiausią vištytę. Žinoma, ji gamina dėl savęs, bet niekada nepamiršta ir su manimi pasidalinti. Bet apie šeimininkę vėliau.

Kaip jau žinoma, žmonės nuolat serga įvairiomis keistomis ligomis, skirtingomis, nei mes, šunys. Tačiau, pasirodo, būna ir išimčių. Štai, praėjusią savaitę, gėda prisipažinti, gerklės uždegimu buvau susirgęs. Žmonės labai dažnai šia liga serga, ypač vaikai, bet kad aš, tokios garbingos angliškos kilmės šuo… O gerklę tai labai skaudėjo, nieko praryti negalėjau. Pilvas gurgė, buvau alkanas kaip šuo…

Bet mano šeimininkė greitai susigaudė, mane pas šunų daktarą nuvežė. Na, gerai, pas veterinarą, jeigu jau taip reikia tikslumo. Nemėgstu aš tų daktarų, oi kaip man pas juos nepatinka. Bet šis apsilankymas nebuvo toks jau labai nemalonus, gydytoja elgėsi su manimi pagarbiai. Gėda prisipažinti, bet pati baisiausia šios ligos pasekmė buvo ta, kad aš net dviem dienoms buvau praradęs balsą. Taip, teisingai supratote, buvau šuo, kuris negalėjo loti. Ir gėda ir bėda. Kaskart, kai tik pabandydavau suloti, kažkoks keistas cyptelėjimas iš mano gerklės išsiverždavo. Nedaro garbės šunų giminei tokios ligos, žinau, kad nedaro. Bet dabar aš vėl sveikas ir mano balsas vėl įgavo įprastą tembrą.

Bet čia tik vienas mažas epizodas iš mano šunografijos. Jeigu jums bus įdomu, galėsiu dar daug ką apie save papasakoti. Iki.

Na štai, susipažinote su JD. Čia ištrauka iš vieno mano kūrinėlių. Tai tik šiaip, pramogai, nes iš tiesų turiu tokį šunį ir norėjau papasakoti istoriją jo vardu. Tačiau mano mėgstamiausias žanras - detektyvas. Bet apie tai kitą kartą.

Visiems geros dienos.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Nėra komentarų

Rašyti komentarą

(būtinas)

(būtinas)